Aktualności

30.09.2013

e-math.pl - laureat plebiscytu "Diamenty Oświaty" na Edu Trendy 2013

W tegorocznej edycji plebiscytu The Best of EduTrendy najwięcej głosów uzyskał innowacyjny produkt e-math.pl firmy 4improve z Bielska-Białej. Tytuł DIAMENT OŚWIATY dla e-math.pl przyznano w kategorii „Nowoczesne projekty i rozwiązania dla edukacji”.


e-math.pl to interaktywny program do nauki matematyki przez Internet. Serwis jest przeznaczony dla wszystkich osób przygotowujących się do obowiązkowego egzaminu maturalnego z matematyki, a także dla tych, którzy przygotowują się do rozszerzonej matury i chcą ugruntować podstawy. Uczestnik kursu, po aktywowaniu konta, ma dostęp do zamieszczonego materiału w systemie 24/7. Program to nie tylko zbiór materiału lekcyjnego potrzebnego do zdania matury z matematyki, ale przede wszystkim ogromna baza zadań, które uczeń rozwiązuje za pomocą komputera – bez odręcznych notatek czy liczenia w głowie. Wszystkie działania wykonuje za pomocą klawiatury i myszki na ekranie monitora, program sprawdza poprawność wpisanych informacji, weryfikuje odpowiedzi i udziela wskazówek na każdym etapie rozwiązywanego zadania. Program śledzi tok rozumowania ucznia! Na tym polega jego innowacyjność i unikalność o zasięgu europejskim. e-math.pl to przełom w nauczaniu matematyki! Program startuje już w październiku. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Uczestnicy Edu Trendów – kadry kierownicze oświaty, nauczyciele, firmy i instytucje, mieli okazję zapoznać się w Strefie Targów z tym debiutującym portalem i dostrzegli jego potencjał, a głosując docenili jego innowacyjność.

Galeria

Archiwalne wydania

Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito
Copyright 2011 Edupress. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator stosuje pliki "cookies". Informacje zbierane przy pomocy "cookies" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk dotyczących korzystania przez Użytkowników z Serwisu.